Jak vyčistit játra, zhubnout a obnovit buňky v těle? Domácí lék
Abychom měli čistá játra, muíse mít i čistou krev. Každý, kdo již řešil nějaký zdravotní problém s játry ví, že jsou rpo naše zdraví nesmírně důležité. Každý ale ví, že si své játra můžeme zničit nesprávnou životosprávou. Proto vám ukážeme tento malý zázrak z domácí lékárny od babiček.

Játra

Špatná sträva, alkohol a další faktory ničí buňky našich jater a my si většinou tuto chybu uvědomíme až když přijdou první zdravotní problémy. Většinou se tyto problémy začnou projevovat po padesátce, v tom horším případě již po čtyřicítce. Neříkáme, abyste přestali jíst smažené řízky a začali jíst jen salát, ale poradíme vám recept na domácí medicínu, který dříve používali na všechny neduhy spojené s příznaky nezdravých jater.
Já jsem tento recept vyzkoušela již před několika měsíci.
Od té doby jsem dokonce i zhubla několik kilo, méně se potím a přestaly se mi lámat nehty.
A co je nejlepší ze všeho, cítím se nabitá energií a přestala jsem být chronicky unavená.

Domácí lék

Když si tento malý zázrak zkusíte připravit doma a jeho konzumaci věnujete jistou pravidelnost, zaručeně se budete cítit mnohem lépe a přejdou vás nejen zažívací problémy, ale zmizí i množství dalších, zcela běžných každodenních nepříjemností, které vás trápí i celé měsíce nebo dokonce roky. Tento starý recept na očistu jater je také výbornou prevencí před nemocemi kardiovaskulárního systému.

Rozinky

Celá věda tohoto receptu se skrývá v obyčejných rozinkách. Odvar ze sušených rozinek aktivuje biochemické procesy v těle a vyčistí krev a játra od toxinů. Odteď budete sušené ovoce milovat. Na co si však musíte dát pozor je nákup rozinek. Vybírejte co nejtmavší zbarvení a pokud se dá zkuste rozinky v obchodě v balíčku i trochu pomačkat. Nesmí být příliš tvrdé, lépe se uvolní potřebné látky, pokud budou rozinky měkčí.

Budeme potřebovat:

  • 2 šálky vody
  • 150g rozinek

Příprava:

Odvar je ideální zalít na noc. Získáte dostatečný čas na louhování.

Rozinky důkladně umyjte. Nechte sevřít vodu a vložte do ní promyty rozinky. Vařte ještě alespoň 20 minut.
Vodu neceďte, ale pod pokličkou v ní nechte rozinky louhovat celou noc.

Užívání

Ráno si vývar zahřejte a pijte nalačno. Snídaně si dejte nejdříve po půlhodině. Pro účinek ještě zvýšit a máte rádi ovesné vločky, přidejte si z odvaru i do nich a budete mít nejen zdravé a vydatné snídaně, ale vynakládá značné i vaši detoxikační kúru.

Tip

Pokud chcete, aby byla očista jater ještě účinnější, můžete v rámci kúry do svého jídelníčku přidat některé z potravin, které rovněž napomáhají zdraví jater. Vybírat si můžete například mezi řepou, mrkví, jablky, zelím, artyčoky, špenátem či švestkami. Při takové kúře je užitečné, pokud omezíte konzumaci masa a mléčných výrobků.
Vyzkoušejte pít odvar z hrozinek alespoň čtyři krát do měsíce – tedy každý týden obětujte kúře jeden den – a uvidíte, že po měsíci se budete cítit lépe.

Informace

Z odvaru můžete pít jen vodu, ale stejně se nic nestane pokud sníte i vyvařené rozinky.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!