Jak vypadat štíhleji během 2 minut? 10 triků, které Vám pomohou vypadat štíhlejší!
Není vždy možné udržet se v dokonalé formě. Už jsme všichni byli někdy v situacích, kdy potřebujeme vypadat skvěle a přitom máme jen pár minut na to, toho docílit.

Jak si ubrat pár kilo?

Pro tyto příležitosti jsme pro Vás shromáždili ty nejúčinnější triky, které vám pomohou vypadat brilantně téměř okamžitě!

Pohodlná obuv

Chcete-li, aby vaše nohy byly štíhlejší a delší, noste boty, které jsou podobné barvé pleti. Takže volte béžovou, tělovou, hnědou nebo jakoukoli barvou, která je nejbližší k barvě vašich nohou. Pokud máte na sobě kalhoty nebo punčochy, vyberte boty podobné barvám, jakou máte právě na sobě. Tento trik funguje, protože vizuálně přidá délku vašich nohou a vy tak bude vypadat o několik centimetrů vyšší.

Oblečení, které je malé nebo velké

Nekupujte věci menší nebo větší velikosti. Takové oblečení zvýrazní Vaše nedostatky a vizuálně přidá nějaké kilo navíc. Vaše oblečení by mělo vyhovovat Vám a mělo by zvýraznit pouze to, co chtete, a přitom skrýt všechny nedokonalosti.

Rovné záda

Klíčení, aby každá žena vypadala velkolepě a stejně tak i její pas. To je důvod, proč je “kachní postoj” tak špatný zvyk. Nejenže budete vypadat kratší a širší, ale také může způsobit zdravotní problémy. Chcete-li to zabránit, vždy držte záda rovně a hýždě lehce napjaté. Představte si nit, který vede z vrcholu vaší hlavy a vytahuje vás vzhůru.

Konturace obličeje

Obrys dělá tvář užší a dokonce skrývá dvojitou bradu. Stačí se naučit používat tmavé a světlé barvy. Hlavním pravidlem, které si musíte pamatovat, je ztlumení všeho, co chcete skrýt, a ulehčte vše, co chcete zvýraznit.
Je také důležité pamatovat si pořadí aplikace. Nejprve použijte světou, pak použijte tmavší tóny. Používejte kosmetiku opatrně. Například červená rtěnka zdůrazňuje bradu a čelist.

Lehce tmavší tón pleti

Čím více je kůže vyčiněná, tím méně viditelných kilogramů a celulitidy na vás čeká. Nejlepší alternativou k opalování je bronzer.

Stačí se řídit některými jednoduchými pravidly:

  • Nejdříve vyčistěte pokožku a použijte loupání
  • Poté zvlhčte pokožku speciálním krémem
  • Dávejte pozor na kolena a lokty

Správný materiál

Nekupujte oblečení vyrobené z hrubých materiálů nebo příliš hustých oděvů. Vyvarujte se obehmutých siluet a úhlových tvarů, protože vás budou pouze varovat před problémovými oblastmi. Chcete-li pokrýt všechny nedostatky, zvolte oblečení z hladkých a ohebných látek.

Správné doplňky

Silné šátky a roláky mohou překrývat váš celkový vzhled. Pokud zvolíte šátek, povolte ji tak, aby byl váš krk viditelný. Okrouhlé výstřihy nebo V-tvary jsou také ideální.
Dlouhé ne objemné náhrdelníky a malé náušnice také zlepší váš celkový vzhled, protože rozšiřují krk a uvolňují vaše lehčí oblasti.

Nezvýrazňujte problémové partie

Někdy se dívky snaží skrýt problémovou oblast. To skutečně vede k opaku požadovaného účinku, protože tyto oblasti nakonec přitahují větší pozornost. Pokud se vám například nelíbí to, jak vypadají vaše boky, nenoste džíny s velkými kapsami nebo jinými výtisky. Čím menší pozornost věnujete problémovým oblastem, tím lepší bude váš celkový vzhled.

Kadeřník

Dlouhé účesy mohou způsobit nerovnováhu ve vašem vzhledu. Upřednostněte účesy střední délky nebo mikro stylů. Krátké účesy vypadají dobře, když je krk skryt pod vlasy a vlasy na uších jsou o něco delší. Doporučuje se také vyhnout se příliš “kreativním” účesům.
Dlouhé a rovné vlasy nejsou obvykle vhodné pro holčičky. Takové účesy zdůrazňují problematické oblasti. Pokud se nemůžete vzdát vašich dlouhých vlasů, vyberte délku na ramenou.

Tvarující oblečení

Tvarující oblečení vám může pomoci vypadat štíhlejší a vhodnější, protože dává ženám příležitost vypadat skvěle v téměř všem, co chtějí nosit. Kromě toho je toto šaty užitečné nejen pro ženy s nadváhou, ale i pro ženy, které chtějí skrýt celulitidu nebo záhyby v břiše a stehnech. Ale nenoste je příliš často! Použijte tvarující oblečení pouze pro zvláštní příležitosti.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Proč není dobré nabíjet telefon přes noc? Důvod vás zaskočí a vy přestanete nabíjet telefon během noci!

Bolí vás čas od času ucho, nebo hůř slyšíte? Dejte si pozor na toto!

Jak se zbavit toxinů v tukové tkáni, které způsobují tučnost a oteklost vašeho těla? Jednoduchým způsobem zhubnete

Máte ukazováček na noze delší než palec? Jaký to má důvod? Pouze 13% populace má ukazováček na noze delší než palec

Jak využít efektivněji Kinder vajíčko? Stačí vyvrtat dírku a pustit uzdu fantazii! Inspirace

Jaké typy žen muži doslova zbožňují? Patříte mezi ně také?

Skladování dřeva na umělecké úrovni? Tito lidé tuto činnost posunuli na vyšší úroveň! Inspirace

Jak se zbavit bolesti krční páteře? Geniálního rada od lékaře! Stačí jeden cvik a bolest je pryč, tohle pomohlo tisícům lidem

Jak den vašeho narození predurčí to jak bude vypadat celý váš život? Sedí to neuvěřitelně přesně

Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o tom? Ženy zpozorněte, tohle je věc po které touží nejvíc!

Muži se do těchto znamení zamilují i ​​se zavřenýma očima. 3 znamení zvěrokruhu, které přitáhnou naprosto každého muže!

Co je dobré vědět o štítné žláze? Hypo/Hyper-tyreóza, příznaky, příčiny i léčba!