Jak zjistit co znamenají čáry na zápěstí?
Čáry na dlani i čáry na zápěstí mohou hodně vypovědět o našem životě. Z těchto čas lze také vyčíst zdravotní stav a dokonce můžeme zjistit i jaká bude naše budoucnost. Prohlíželi jste někdy tyto čáry?

Zajímají vás věci mezi nebem a zemí?

Čáry na zápěstí

Čáry na zápěstí dokážou mnohé prozradit. Ne každý na toto věří, ale za pokus to stojí ne?

První linie

Průměrný člověk má dvě linie čar kolem zápěstí. První linii můžete vidět při pohybu zápěstí. Je to ta nejvýraznější a zároveň i nejdůležitější. Pokud je dobře viditelná a kontinuální, znamená to, že jste zdravý a vitální člověk. Pokud je přerušovaná, měli byste ve svém životě něco změnit a nejlépe změnit právě váš životní styl. Pokud se čára na konci rozdvojuje, znamená to, že se vaše cíle v životě splní. Možná ne přesně tak jak chcete, ale podaří se Vám to.

Druhá linie

Při pohledu na druhou čáru odspodu již na první pohled vidíte, zda je kontinuální, nebo na některých místech přerušovaná. Pokud je celistvá, znamená to, že v životě zažíváte více úspěchu než neúspěchu a našli jste své životní štěstí. Pokud vystupuje čára hodně vysoko, znamená to, že by vás mohlo v životě potkat bohatství. Naopak, prasklinky a přerušování čáry vypovídá o finančních problémech.

Třetí linie

Většina lidí má minimálně dvě linie, ne všichni mají rovnou tři. Pokud je vaše třetí čára od spodku silná a výrazná, znamená to, že máte na lidi velký vliv a každého kolem sebe si dokážete dokonale omotat kolem prstu. Na lidi působíte pozitivně. Tato vlastnost může být dobrá doma, ale i v práci. Každý si vás dobře pamatuje.

Čtvrtá linie

Velmi vzácná čtvrtá čára se v některých kulturách považuje za velké životní požehnání a v jiných kulturách zase za prokletí. Říká však, že budete dlouho žít a budete mít hodně dětí.
Pokud se vaše čáry dokonce prolínají nebo jsou popraskané, vůbec se netrapte. Vy jste jediný člověk, který má kontrolu nad svým životem. Vy jste ten zodpovědný. Jste jediný kdo může svůj život změnit. Zaměřte se na své silné stránky a naplno využijte všechny šance, které se vám v životě naskytnou.

Dotaz

Věříte na věštění z ruky? Na čáru života, či štěstí? Často se dokážeme s charakteristikami velmi ztotožnit a téměř vše na naši osobnost sedí. Jak jste na tom právě vy? Co jste se dozvěděli ze svých čar na ruce?Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!