Jak zjistit do jakého znamení zvěrokruhu se muži nejvíce zamilují? Nejlepší znamení zvěrokruhu, které muže nejvíce přitahují
Otázka ženské přitažlivosti láme hlavu a mozky naprosto všem civilizacím na naší planetě už v dávné době před Kristem a do dnes zůstává tajemstvím, proč některé ženy a muži jsou přitažlivější a někteří ne. Odpověď se neskrývá jen ve feromonech jak se mylně někteří domnívají.

Ženská přitažlivost

Psychologové říkají, že je to ve vzdělání a v tom, jak se v dětství chovali k dívce.
Sexuologové tvrdí, že je to v sebevědomí.
Astrologové říkají, že jsou na vině hvězdy.

Zjišťovali jsme pod jakým znamení by se měla narodit žena, aby na hodinách u mužů bylo stále 12:00. Uznáváme, všechny ženy jsou ohromující, ale na nejlepších místech podle astrologů, jsou tato znamení zvěrokruhu.

Váhy

Jsou extrémně ženské a zároveň inteligentní, výmluvné a aktivní. I v nejtěžší situaci, kdy bude Váha bezmocná, se bude chovat jako dáma – najde spásu v mužské tváři. Je třeba poznamenat, že ženy narozené v tomto znamení jsou známé pro svou krásu a jemnou pleť a hlubokým odporem ke všemu neatraktivnímu.
Má rafinované způsoby, elegantně se obléká, nosí jemný parfém, miluje šperky a obklopuje se luxusem, má velký smysl pro humor a mívá ostrá slova. Toto platí i u mužů. Toto vše musí být překrásné – od materiální situace až po vzhled. Váhy preferují tvůrčí povahy před komerčními – herců, zpěváků, spisovatelů, malířů, ale ne byznysmenů.
Ženy Váhy jsou velmi sebekritické. Vždy jdou s dobou a dělají všechno možné pro to, aby mohli vítězně vystoupit z davu konkurentek. Podívejte se na Monicu Bellucci, Kim Kardashian nebo Brigitte Bardot – jsou krásné v každém věku. Ano, ženy narozené v tomto znamení nemají sklony k trvalosti. Milují flirt a rozmanitost.
Ve skutečnosti, Váhy nezajímá muž jako takový. Ona chce být obdivována. Při vstupu do místnosti chce zazářit krásou. A její nadšení vyvolává reakci ostatních.

Vodnář

Ženy Vodnáře mají vysoké nároky a nesnaží se je podceňovat, a trvají na tom, aby jejich milenec s nimi zacházel s náležitou úctou. Jsou smyslné a velmi inteligentní. Vodnář rád chodívá na večírky, ve společnosti se cítí jako královna a vždy je připravena přijmout pozvání na poslední chvíli od toho, kdo se jí líbí. Neumí lhát.
Nepředvídatelnost žen tohoto znamení zvěrokruhu dělá komunikaci s nimi zajímavou a ne nudnou. Půvabná a skromní Vodnáři mohou zasáhnout partnera fontánou vášně, a dokonce i ty muže, kteří se považují za znalce ženské psychologie. Žena tohoto znamení jedná tak, jak se jí chce a bez ohledu na jakékoliv úmluvy. Její chování k ostatním zůstává naprostou záhadou.
Milují krásné věci, dokonce i lidské tělo. Takže komplimenty na její postavu budou na místě. Žena Vodnář se podílí na životě svého partnera. A to se zatraceně líbí mužům, protože se tehdy považují za potřebných. To je pravděpodobně jedním z hlavních trumfů těchto žen.

Panna

Dalšími v pořadí jsou Panny. Oni s radostí používají vyjádření, že všechno může být krásné. Je emotivnější než ostatní ženy, ale dobře zvládá své pocity. Její vnitřní touha vždy zůstává tajemstvím. Je vážná a důstojná. Taková je žena – záhada.
Je schopná být velkorysá, trpělivá a laskavá, je také cílevědomá, chladná a vždy podřízena mysli, ne srdci. Ví, co chce muž. Pokud on nerozumí, ona mu pomůže přeanalyzovat situaci . Je skvělý analytik. Její cíle jsou praktické a realistické se správným přístupem. Pokud se vydá, tak se to nestane brzy, a vůbec ne za peníze. Muži v ní často vidí anděla.
Je úžasná hospodářka a matka, zajímavá společnice pro partnera. Sex ji zajímá jen na plození potomků, jak pro potěšení. Je pravidlem, že dobře vypadá až ve starším věku. Její jedinou nevýhodou je – je netolerantní vůči kritice. I je někdo proti její názorům na život, tak nemá u ní žádnou šanci.

ROZUZLENÍ

Jde o kontroverzní výhry. Při pohledu na rozkošné a šťastné ženy, je těžké říci, že muži více obdivují Váhy, Vodnáře a Pannu jako ostatní znamení. Řekněte nám v našich komentářích, co si o tom myslíte a nezapomeňte sdílet tyto zajímavé informace se svými přáteli na sociálních sítích.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!