Jak zjistit, kolikátý život právě žijeme? Jsme teprve na začátku nebo na konci? Snadný návod, jak to zjistit
Na svět se prý narodíme dohromady 7 krát než dosáhneme věčného spánku. Každý prožitý život má pomoci vaší duši dostatečně dozrát a připravit se na přijetí věčného spánku.

Život

Ať už tomu věříme nebo ne, tento test, který život právě žijeme, si může udělat každý. Každého smrtelníka přeci věci kolem života a smrti přirozeně zajímají.

Student

Je to první znovuzrození a druhé stádium života. Že se nacházíte právě v této fázi zjistíte tak, že neděláte celý život nic jiného než se neustále učíte. Máte pocit, že cokoliv, co se vám přihodilo, vás má něco do života naučit. Procházíte lekcemi, sbírátedůležité  zkušenosti. Hledáte sami sebe a vaše vztahy se začínají postupně krystalizovat a formovat.

Objevitel

Druhé znovuzrození a třetí fáze života. Jste už dost sebevědomí nato, abyste objevovaly nové věci a testovali své osobní limity i to, v co věříte. Jste velmi zvědaví, toužíte po nových zkušenostech a i ty nepříjemné už dokážete zvládnout na úrovni vyzrálého člověka. Před překážkami nestrkal hlavu do písku, víte se těžkostem postavit tváří v tvář a zúročit každou životní lekci.

Milenec

Poté, co jste v předchozích vtěleních objevili a poznali sami sebe, jste připraveni na lásku. Jste dostatečně zralí nato, abyste skvěle doplňovaly s partnerem a sdíleli s ním dobré i špatné. Víte, že štěstí a spokojenost musíte najít nejprve v sobě a až potom můžete mít plnohodnotný vztah. Partnera milujete, ale nemáte od něj nerealistická očekávání. Víte, že pokud jste nespokojeni, musíte změnit nejprve sebe.

Úspěšný člověk

Fascinují vás velké myšlenky a nové výzvy. Jste ochotni na sobě tvrdě pracovat a provází vás úspěch. Některým se zdá, že máte zkrátka štěstí, ale vy víte, že za tím štěstím je kus tvrdé práce. Neúspěch vás neodradí, přemýšlíte pozitivní a kde jiní vidí problém, vy vidíte řešení.

Ten, což dává

V předchozích životech jste se toho hodně naučili a je čas to předávat dál. V tomto stádiu života jste často v roli posluchače. Rodina, přátelé i známí za vámi přicházejí, aby se vám svěřily a vědí, že jim vždy dobře a moudře poradíte. V tomto životě se nadále učíte, jak se zbavit sobeckosti, pokud vám ještě nějaká zůstala.

Dokonalost

V této fázi už život opouštíte, tedy alespoň v takové podobě, jak ho znáte. Vaše duše je zralá, chytrá, plná lásky a připravena splynout s vesmírem. Starosti už neexistují, dosáhli jste skutečné spirituální porozumění. V mysli nemáte žádnou závist a nenávist, své pocity a mysl dokážete dokonale ovládat. Jste připraveni dosáhnout spásy a věčný klid.

 Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!