Jak zjistit podle znamení zvěrokruhu co je na vás nejvíce sexy? Znamení to vždy prozradí
Díky horoskopům můžeme poznat mnohé vlastnosti našich osobností. Také se můžeme dozvědět, které vlastnosti jsou přitažlivé pro nás ideální protějšek. Čim jste pro může atraktivní vy?

Znamní zvěrokruhu

Každé znamení zvěrokruhu jsou od sebe často velmi odlišná. A proto se někteří lidé nemohou navzájem vystát nebo se naopak výrazně přitahují. Jak ale vědět, čím koho zaujmout a co využít jako své přednosti.

Beran (21. 3. – 20. 4. )

Beranům se nadá upřít jejich výjimečná dominance a proto i v lásce mají vždy hlavní slovo. O to více pak muže přitahuje něžná a citlivá osoba, která se za sebevědomou a dominantní ženou pouze skrývá. Muže zcela okouzlí to, pokud mu taková žena dá najevo, že právě on je ten, na kterého se můžou s důvěrou obrátit.

Býk (21. 4. – 21. 5. )

Žena ve znamení Býka dokáže svou lásku opravdu hluboce prožívat a to je to, co na ní muže nejvíce přitahuje. Každý dotek ženy narozené v Býku dokážou procítit a umí si říci, co se jim líbí. Pokud navíc dokáže stejně tak naslouchat požadavky a přáním toho druhého, bude v očích muže neodolatelná.

Blíženci (22. 5. – 21. 6. )

Muže na ženách Blížencích nejvíce přitahuje jejich inteligence. Tyto ženy jsou chytré a velmi vnímavé, což ocení každý rozumný muž, který netouží jen po krásném pozlátku. Tyto ženy si však musí dát pozor, aby jejich intelekt vždy nepřebil spontánnost a emoce a nestaly se z nich ledové královny.

Rak (22. 6. – 22. 7. )

Tyto ženy jsou citlivé a jejich snahou je vytvořit pro svého muže útulný a láskyplný domov, kde spolu budou trávit krásné chvíle. Muže na těchto ženách tak nesmírně přitahuje jejich oddanost a láska, kterou se nebojí dávat najevo. Pokud narazí na muže, se kterým budou konečně na stejné vlně, bude vztah mezi nimi skutečně šťastný.

Lev (23. 7. – 22. 8. )

Lvice muže zaujmou pomocí své vášně. Jsou moc rády středem pozornosti a i pro svého vyvoleného chtějí být ty jediné. Tyto ženy dokážou být skvělé partnerky za předpokladu, že i sám muž se jim bude věnovat.

Panna (23. 8. – 22. 9. )

To, co muže na Pannách nejvíce přitahuje, je jejich něžnost a jakási nevinnost, která z nich vyzařuje. Jsou velmi romantické a dokážou zahořet láskou k muži, který se umí chovat jako skutečný gentleman.

Váhy (23. 9. – 23. 10. )

A čím okouzlí svůj protějšek Váhy? Váhy patří mezi zaryté romantičky a svým vztahům se dokážou dokonale oddat. Jsou nesobecké a samy tak do vztahu dávají naprosto vše.

Štír (24. 10. – 22. 11. )

I ženy narozené ve znamení Štíra dokážou muže zaujmout především svou oddanou láskou. Do vztahů jdou naplno a dokážou jim obětovat vše. I proto by si měly dát pozor na výběr partnera, který nebude jejich oddané lásky zneužívat.

Střelec (23. 11. – 21. 12. )

Ženy Střelci se jen tak spoutat nenechají a právě to je vlastnost, která muže nesmírně přitahuje. Rády zkouší nové věci, cestují a rozhodně se jen tak neusadí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1. )

Ženy narozené ve znamení Kozoroha to mají v hlavě srovnané. Vědí, co od života chtějí a jejich rozhodnost mužům velmi imponuje. Rády plánují do budoucna a rozhodně svůj čas nebudou ztrácet s někým, kdo za to vůbec nestojí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2. )

Ženy Vodnáři jsou pro muže neodolatelné svou jedinečností a nepředvídatelností. S nimi muži stále objevují něco nového a nuda tak ve vztahu nemá žádnou šanci.

Ryby (21. 2. – 20. 3. )

Ryby jsou nesmírně citlivé, a když se zamilují, milují naplno. Muže na nich láká jejich něžná a oddaná láska. Ryby si navíc velmi nechávají záležet na tom, aby jejich vztahy byly co nejkrásnější a aby čas, který s partnerem stráví, využily naplno.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!