Jak zjistit příčinu ztroskotání vztahu podle znamení zvěrokruhu? Jakým znamením co chybí a jaké špatné věci kdo dělá
Kdo by dneska neměl v dnešní době za sebou nějaký nevydařený vztah a mnoho krát nám je velmi líto, jak to dopadlo. Někdy jsou důvody rozchodu zjevné, ale někdy i po čase tápeme a nevidíme věci jasně…

Rozchod

Pokud jste se ocitli v slzách po rozchodu už několikrát a nevíte si vysvětlit proč, možná najdete odpověď právě ve svém znamení.
Je to moje chyba?
Mohl za to partner?
Měla jsem něco změnit?
Podívejte se více do svého nitra a vaše znamení vám ukáže cestu.
Co může být důvodem ztroskotaných vztahů? Pokud nemáte jasnou představu o příčinách vaší nešťastné lásky, odpověď možná najdete ve své povaze podle znamení.

Kozoroh

Kozoroha musí partner bezmezně milovat, jinak s kompromisy velmi nepochodí. Kozoroh je žena, která je šarmantní, atraktivní a mužů již na první pohled přitahuje. Je s ní zábava a cítíte se s ní skvěle. Problém je často její emocionální chlad nebo nedostatek porozumění. Kozoroh se v první řadě stará o své blaho a dobrý pocit a tomu podřídí všechno ostatní. Pokud se cítí dobře, má úsměv na tváři a všichni se mají jako v pohádce. Pokud však něco chce a není mu vyhověno, připravte se na bouři. Pokud jste narozená v tomto znamení rozhodně byste se měli naučit více dávat a být vroucnější. Stále lásku jen přijímat není znak dlouhodobého vztahu.

Vodnář

Vodnář si získá partnera velmi snadno, protože jeho nadhled, inteligence a smysl pro humor jsou nejsilnějšími stránkami tohoto znamení. Jako žena narozená ve znamení Vodnáře si však vybírejte partnery, kteří budou tolerovat váš smysl pro svobodu a nekonvenční chování. V dlouhodobém vztahu může být obtížné držet krok s neustálým vtipkováním. To, co jednoho rozesměje, jiného může urazit, ale vy se tak tváříte, že jste v právu. Prostě jen občas přiznejte, že nemusíte mít neustále pravdu a váš pohled na věc nemusí být ten nejsprávnější.

Ryby

Ryby jsou ženami, které jsou velmi emotivní založeny a často mají hlavu vysoko v oblacích. Pokud si něco umíní, jdou si tvrdě za svým a bohužel někdy neberou ohled ani na svých nejbližších. Problémem je i její neochota vzdát se ztraceného vztahu. Ryba má v svém srdci stále naději, že muž, který ji odmítl se vrátí, protože ho dokáže zlákat. Neúspěšně se v myšlenkách vrací k chvílím k její ex a někdy se sníží i k činům, které později lituje. Neustále hrátky a připomínání se člověku, který o vás nestojí je pod vaši úroveň. Měli byste se naučit zapomínat a nejít hlavou proti zdi.

Beran

Beran je velmi emocionální založený člověk, který má opravdu srdce na pravém místě. Partnera dokáže bezmezně milovat a snesl by mu i modré z nebe, ale projev lásky se bohužel nenese v duchu, který dokáže většina pochopit. Beran zkrátka často neprojevuje svou náklonnost běžným způsobem a tak se polovičce může zdát, že o ni nejeví zájem nebo ji nemá dostatečně rád. Problém občas koření i v potřebě berana mít svou lásku u sebe. Chce cítit, že partner žije jen pro něj, takže to může někdy vyústit až do chorobné žárlivosti, pro které nemají mnohé znamení pochopení.

Býk

Býk patří k věrným a stálým znamením, ale stejně stálý je bohužel i v negativních emocích. Pokud něco ve vztahu neklape nebo má býk pocit, že partner mu není zcela předán, vyvozuje z toho důsledky. Po hádce a výměně názorů většinou očekáváme, že se věci uklidní. V býku však negativní pocity zůstávají mnohem déle, stále má v hlavě nešťastné události a nově jejich analyzuje, neumí se po špatné zkušenosti jen tak lehce “otřepat” a jít dál. I když to tak možná nemyslí, partner vycítí jeho negativitu a nespokojenost a to může být často jádrem problémů.

Blíženci

Blíženci jsou znamení, které je velmi svobodné duchem a má v sobě jakousi nepolapitelnou esenci. Právě to mužů na ženách nejprve zaujme, jakási těkavost a záhadnost těchto žen. Po čase se však většina mužů chce usadit a mít partnerku plně pro sebe. Na takový systém ale žena narozená v tomto znamení velmi těžko nastupuje. Láska se pro ni nemusí nutně spojovat se vzdáním se svobody nebo vlastních koníčků. Pokud Blížencem nevíte tolerovat jejich aktivity, které zbožňují, nikdy se neshodnete. Blíženci dokáží milovat celým svým srdcem, ale jednou nohou jsou stále v oblacích nebo na cestě k novým dobrodružstvím a plánem – a ne vždy v nich musí mít místo i partner.

Rak

Žena narozená ve znamení raka je v první řadě pečlivá a oddaná matka i partnerka. Svým blízkým se umí rozdat a záleží jí na jejich štěstí. Na oplátku však vyžaduje partnerovu blízkost a sdílení všech zážitků a situací. Často se to u raka nechtěně zvrhne ke žárlivosti, i když to tak nemyslí. Jednoduše vyžaduje upřímnost a oddanost tak, jak to sám dělá. Ne všechny znamení jsou však ochotné se zcela usadit a vzdát se předešlého života. Proto by se měly ženy narozené v tomto znamení naučit nechávat ostatním trochu více prostoru.

Lev

Lev je nesmírně věrné znamení a žena v tomto znamení se pro rodinu i partnera klidně obětuje. Nedostatek její pozornosti nebo lásky jistě nebude kořen problému. Důvodem častých hádek je však Levova nesmlouvavost a potřeba mít za každou cenu pravdu. Dokonce i když se hádka ukončí, přichází lev stále s novými a novými argumenty, dokud vás nedostane na lopatky. Je fajn obhájit si svůj postoj a otevřeně s partnerem diskutovat. Zvažte však i fakt, že se vaše polovička nemusí cítit dobře ve vztahu, ve kterém mu nikdy není dáno za pravdu. Jak byste zvládali vztah, ve kterém by vás ve všem partner stále argumentačně převálcoval? Někdy je lepší zamhouřit oko.

Panna

Panna je velmi nekonfliktní a klidné znamení, které umí velmi intenzivně milovat. Obyčejně stráví celý život s jedním partnerem, ale musí narazit na člověka, který jí toleruje její neřest. Problémem panny je, že je velmi nedůvěřivá. Příliš věci analyzuje a neustále si je v hlavě přehrává a nakonec přijde na několik možných scénářů. Partner je tak neustále pod palbou dotazů nebo žádostí o vysvětlení detailů a při méně trpělivé polovičkách může být právě toto důvodem na rozchod. Jak můžete mít pevný vztah, když není založen na důvěře? Pokud nevěříte partnerovi a jste podezřívavá, i partner bude mít dojem, že lze soudíte podle sebe. A toto je začátek konce.

Váhy

Váhy jsou skvělí organizátoři a o rodinu se dokáží skvěle postarat. Myslí vždy na důležité věci a s takovou partnerkou mužem skutečně nic nechybí. Problémem je ale jejich potřeba lidí “opravovat”. Pokud nejste podle představ ženy narozené v tomto znamení, snaží se vás převychovat a vnutit vám své modely chování. Váhy velmi nerespektují rozličnost povah a přístupů a chtějí, aby okolí fungovalo podle jejich představ. Proto je obtížné s tímto znamením najít kompromis, který je ve vztahu tak velmi důležitý a někdy se to kvůli tomu končí fiaskem. Naučte se respektovat povahu partnera a nechte občas ostatním prostor na zaujetí vlastního postoje, aniž byste je za to odsuzovali.

Štír

Štír je asi nejvášnivější ze všech znamení. Když si představíme vášnivou ženu, pro muže by neměl být vztah s takovou partnerkou problémem. Právě naopak, žena mnoha tváří mužů velmi přitahuje a zbožňují, že jejich partnerka je jeden den něžná kočička a v druhý den vášnivá milenka. Po čase se však tato prvotní euforie vytrávit a je čas na usazení a dlouhodobý vztah. Se ženou ve znamení štíra jste ale stále na vážkách a nikdy nevíte jak zareaguje. Nevíte, jaká bude další den a je zkrátka absolutně nevyzpytatelná. Nedostatek jistoty a emocionální stálosti může být problémem pro mnohé znamení, které nakonec se škorpionem ve vztahu nevydrží.

Střelec

Střelec je stále aktivní, energické a živé znamení. Má elán ke zkoušení nových věcí, nebojí se výzvy a pokud se hledá dobrovolník, určitě se přihlásí. Partnera jistě zaujme svým humorem a šarmem, ale jeho aktivní povaha dá každému velmi zabrat. Střelec by se měl za partnera vybrat extroverta, jinak s ním nebude polovička lapat po dechu. Pro mnohé je toto znamení prostě příliš mnoho a z množství aktivit, emocí a nadšení se až doslova kroutí hlava. Pokud má střelec partnera, který chce mít svůj klid, nejraději by zůstal doma a mazlil se s polovičkou, v takovém případě může dojít ke střetu zájmů. Navíc má střelec příliš vysoká očekávání, které mu partner nemusí vždy splnit.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!