jak zjistit proč jsou lidé narození ve znamení Berana takový? Charakteristika ukáže proč jsou takový
Doba od 21.3 do 20.dubna patří jen a pouze Beranům. Berani jsou komplikované osobnosti. Pokud se naučíte s těmito komplikovanými lidmi fungovat, Váš život bude hodně zajímavý!

Beran

Začneme vlastností, kterou těmto lidem můžeme je závidět. Berani jsou naprosto nenapravitelní optimisté! Dokáží najít vždy něco pozitivního v jakékoliv situaci a díky tomu mají mnoho přátel kolem sebe. Další skvělou vlastností těchto lidí je, že skvěle dokáží udržet tajemství svých přátel. Řídí se snadným pravidlem: Chovej se k jiným tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě.

Vlastnosti

Tato vlastnost je důkazem jejich citlivosti a věrnosti, kterou se vyznačují. Navazují silná pouta a pečlivě se starají o své blízké. Berani mají skvělou paměť a staré křivdy Vám sice prominou, ale nikdy je nezapomenou a budou si od vás udržovat odstup, aby se podobná křivda neopakovala.

Nezávislost

„Nezávislost“ je Berana druhé jméno. Rodina a přátelé kolem Berana musí být velmi pozorní, aby dokázali vycítit, že potřebuje například pomoc – sám o ni totiž nikdy nepožádá. Také se nebojí dlouhých cest a velkých změn v životě. Toto znamení je také mimořádně upřímné. Nebojí se říct, co si myslí, i když se to někomu kolem nich nemusí líbit. Každý, kdo má ve svém okolí Berana, si může být naprosto jistý, že ho v žádném případě nebude pomlouvat za zády. Beran říká věci vždy zpříma do očí.

Finance

Berana si udržují zvláštní přístup i k penězům – šetří na sobě, nemají však problém utratit spoustu peněz za dárky pro rodinu a blízké kamarády! Největší radost jim udělá, když někoho obdarují, než když jsou sami obdarováni. Když si od vás nějaké peníze půjčí, vrátí Vám je v předem dohodnutém termínu a samozřejmostí je milý dárkem navíc. Berani jsou dokonce někdy až příliš spořiví.

Osobnost

Lidé narozeni v toto znamení jsou velmi ambiciózní, což se někdy negativně odráží na jejich zdraví. Jsou často temperamentní a občas výbušní – hněv, který vznikne, se ale rychle ztratí a s odhodláním kráčejí dál navzdory případnému neúspěchu.

Práce

Jejich tvrdá práce, ctižádost, přesnost a organizovanost z nich dělá ideálního zaměstnance, i když jim někdy dělá problém poslechnout na slovo své nadřízené … jejich pověstná tvrdohlavost není totiž žádný mýtus!

Sport

Berani jsou velmi energičtí a nevyzpytatelní, což se skvěle uplatní i u sportu. Cvičení jim pomáhá se odreagovat a dodává jim pozitivní energii.

Cestování

Také moc rádi cestují, vše ale musí být podle jejich představ a nikdy je nepřesvědčíte o opaku.

Emoce

Také je snadné odhadnout jejich emoce – jsou jako otevřená kniha, ve které můžete číst. Stačí je jen nějakou dobu pozorovat. Jejich reakce se pak dají velmi snadno předvídat!Byl tento návod užitečný?Comments

  1. Až na nějaké maličkosti úplně přesně já 🙂

Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!