Jaké typy žen muži doslova zbožňují? Patříte mezi ně také?
Je pravda, že každý člověk miluje něco odlišného. Mnoho žen je pohodlných, harmonických, přátelských a spíše tichých. Jiné jsou naopak ženy s extrovertním, dobrodružným a především zábavným charakterem.

Rozdílné ženy

Přes rozdílné a odlišné charakteristiky žen existují dva typy, v nichž můžeme zahrnout individuální charakteristiky. Tyto dva typy jsou extrémně atraktivní pro muže a musíte je najít.

Matka

Psychologie založená na mnoha studiích ukázala, že muži přitahují ženy, které jsou poněkud podobné matce. Totéž platí se ženami, které hledají podvědomého partnera, založené na vzorku, který od dětství viděli spolu s otcem. Toto chování se nazývá komplex Oedipal. Toto jméno je založeno na příběhu Oidipa, který zabil svého otce a oženil se s vlastní matkou, ale v té době nevěděl, že jsou jeho rodiči.
Celá teorie je založena na tom, jak vnímáme domácí prostředí v dětství. Obvykle považujeme rodiče za ideální rodinu. Jsou to lidé, s nimiž se obvykle cítíme jistě a bezpečně. Muži, kteří chtějí manželku, která vypadá jako jejich matka, hledají pocit bezpečí, bydlení, štěstí a důvěry, které kdysi prožili.
Samozřejmě se to týká také historie žen, které sedí doma, pečují o děti, vaří, uklízejí  a každý den se s ním může vrátit a odpočívat si s nimi. I dnes muži chtějí, aby žena hrála roli doma, takže někteří lidé přitahují tento typ.

Přítel

Ne všichni muži považují ženy za objekty. Mnozí potřebují partnera, který bude jejich rovnocenným společníkem a nejlepším přítelem. Tito muži jsou obvykle velmi společenští a hledají někoho, kdo by poslouchal, podporoval, radil a pomáhal. Oni také chtějí zažít různé dobrodružství se ženou, jít na výlet, získat obecnou zkušenost a mluvit o nich.
Muž tohoto typu nechce být hýčkán jako dítě. Chce být milován, a na oplátku tě čeká láska. Chce být s vámi na stejné vlnové délce. Nicméně, v intimním směru vaší lásky to neznamená méně, spíše opak.
Ve všech vztazích, bez výjimky, společné akce přinášejí dva milovníky dohromady. Aby Váš vztah fungoval co nejvíce, snažte se trávit více času společně, komunikovat a koordinovat věci, ve kterých se vaše názory liší. Stejně jako v jakémkoli kamarádství, v takových vztazích existují důležité kompromisy a ústupky, bez nichž by fungování světa bylo nemožné.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!