Jaké typy žen muži doslova zbožňují? Patříte mezi ně také?
Je pravda, že každý člověk miluje něco odlišného. Mnoho žen je pohodlných, harmonických, přátelských a spíše tichých. Jiné jsou naopak ženy s extrovertním, dobrodružným a především zábavným charakterem.

Rozdílné ženy

Přes rozdílné a odlišné charakteristiky žen existují dva typy, v nichž můžeme zahrnout individuální charakteristiky. Tyto dva typy jsou extrémně atraktivní pro muže a musíte je najít.

Matka

Psychologie založená na mnoha studiích ukázala, že muži přitahují ženy, které jsou poněkud podobné matce. Totéž platí se ženami, které hledají podvědomého partnera, založené na vzorku, který od dětství viděli spolu s otcem. Toto chování se nazývá komplex Oedipal. Toto jméno je založeno na příběhu Oidipa, který zabil svého otce a oženil se s vlastní matkou, ale v té době nevěděl, že jsou jeho rodiči.
Celá teorie je založena na tom, jak vnímáme domácí prostředí v dětství. Obvykle považujeme rodiče za ideální rodinu. Jsou to lidé, s nimiž se obvykle cítíme jistě a bezpečně. Muži, kteří chtějí manželku, která vypadá jako jejich matka, hledají pocit bezpečí, bydlení, štěstí a důvěry, které kdysi prožili.
Samozřejmě se to týká také historie žen, které sedí doma, pečují o děti, vaří, uklízejí  a každý den se s ním může vrátit a odpočívat si s nimi. I dnes muži chtějí, aby žena hrála roli doma, takže někteří lidé přitahují tento typ.

Přítel

Ne všichni muži považují ženy za objekty. Mnozí potřebují partnera, který bude jejich rovnocenným společníkem a nejlepším přítelem. Tito muži jsou obvykle velmi společenští a hledají někoho, kdo by poslouchal, podporoval, radil a pomáhal. Oni také chtějí zažít různé dobrodružství se ženou, jít na výlet, získat obecnou zkušenost a mluvit o nich.
Muž tohoto typu nechce být hýčkán jako dítě. Chce být milován, a na oplátku tě čeká láska. Chce být s vámi na stejné vlnové délce. Nicméně, v intimním směru vaší lásky to neznamená méně, spíše opak.
Ve všech vztazích, bez výjimky, společné akce přinášejí dva milovníky dohromady. Aby Váš vztah fungoval co nejvíce, snažte se trávit více času společně, komunikovat a koordinovat věci, ve kterých se vaše názory liší. Stejně jako v jakémkoli kamarádství, v takových vztazích existují důležité kompromisy a ústupky, bez nichž by fungování světa bylo nemožné.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Proč není dobré nabíjet telefon přes noc? Důvod vás zaskočí a vy přestanete nabíjet telefon během noci!

Bolí vás čas od času ucho, nebo hůř slyšíte? Dejte si pozor na toto!

Jak se zbavit toxinů v tukové tkáni, které způsobují tučnost a oteklost vašeho těla? Jednoduchým způsobem zhubnete

Máte ukazováček na noze delší než palec? Jaký to má důvod? Pouze 13% populace má ukazováček na noze delší než palec

Jak využít efektivněji Kinder vajíčko? Stačí vyvrtat dírku a pustit uzdu fantazii! Inspirace

Skladování dřeva na umělecké úrovni? Tito lidé tuto činnost posunuli na vyšší úroveň! Inspirace

Jak se zbavit bolesti krční páteře? Geniálního rada od lékaře! Stačí jeden cvik a bolest je pryč, tohle pomohlo tisícům lidem

Jak den vašeho narození predurčí to jak bude vypadat celý váš život? Sedí to neuvěřitelně přesně

Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o tom? Ženy zpozorněte, tohle je věc po které touží nejvíc!

Muži se do těchto znamení zamilují i ​​se zavřenýma očima. 3 znamení zvěrokruhu, které přitáhnou naprosto každého muže!

Co je dobré vědět o štítné žláze? Hypo/Hyper-tyreóza, příznaky, příčiny i léčba!

Jak poznat, že se s vámi blízký zemřelý snaží navázat posmrtný kontakt? 7 mrazivých znamení