Jakou budoucnost předpovídají linie na rukou? Tajemství, které skrývají vaše dlaně!
Přemýšleli jste o liniích na vašich rukou? Víme, že tato praxe pomáhá odhalit mnoho tajemných skutečností a předvídat vaši budoucnost prostě tím, že budete sledovat linie vašich rukou. Ale vyvstává otázka: jak předvídat budoucnost a dokázat tolik věcí jen sledováním vlastních rukou? Jaké je celé tajemství?

Linie na dlaních

Než začneme, musíte znát pár detailů o těchto liniích! Existují čtyři hlavní linie, totiž linie srdce, život, hlava a osud.

Sledujte obě ruce

Nejprve sklopte ruce dlaněmi a pokuste se zjistit, zda jsou připojeny dvě hlavní linie vašich rukou.

Najděte čtyři důležité čáry

Sledujte pečlivě své ruce a snažte se najít všechny čtyři základní linie.

Analýza srdeční linie

Začněte pravou rukou. Pokud čára začíná od protilehlé strany palce a končí ukazováčkem, tento řádek představuje čáru vašeho srdce. Může také představovat radostný milostný život.
Nicméně pokud se tato čára rozšíří na prostřední prst, znamená to, že jste sobecký milenec a můžete se snadno zamilovat. Pokud je tato čára krátká a rovná, obvykle nejste romantická.
Pokud je tato čára blízko vašich prstů, zdůrazňuje vaši vášeň. Prostory mezi vaší čárou jsou zlomené srdce, zklamání nebo přestávky. Pokud pokračuje v linii na druhou stranu ruky, znamená to, že radši skrýváte své pocity.

Analyzujte linii hlavy

Pokud je teato linie krátká, znamená to, že se více zaměřujete na fyzickou aktivitu než na kritické myšlení. Pokud končí na druhé straně ruky, znamená to, že jste přímočaře a kriticky přemýšlející, zatímco na druhé straně se můžete trochu soustředit. Pro kreativní a odvážní lidi linka jde dolů na zápěstí. Pokud se vaše ruka skládá z malých kruhů, pak představuje emoční nerovnováhu. Křížové čáry představují důležité rozhodnutí, která jste učinili ve svém životě.

Analyzujte linii života

Spolu s rozsahem svého života představuje také kvalitu vašeho života, s nímž budete žít. Způsob, jakým žijete každý okamžik a naplňujete své sny. Pokud je vaše životní linie zakřivená, pak je to vaše silná osobnost.

Analyzujte směr osudu

Tato čára jde přímo do středu dlaně a prochází všechny další čáry. Je-li linie rovna, pak to znamená úspěšnou kariéru a jasnou budoucnost, zatímco v jiných případech to znamená zklamání v životě. Pokud pochází ze stejného místa jako vaše životní linie, znamená to, že budete úspěšnou obchodní ženou, zatímco pokud vstoupí do středu života, znamená to, že vždy hledáte kompromis.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!