Máte ukazováček na noze delší než palec? Jaký to má důvod? Pouze 13% populace má ukazováček na noze delší než palec
Na každý z nás je něco zvláštního a má me své vlastní a unikátní vlastnosti. Pravděpodobně jste si všimli, že někteří lidé mají delší ukazováčky na noze než palce.

Prsty na nohou

To se může zdát nepříjemné a škaredé pro někoho, ale faktem je, že tito lidé jsou výjimeční a tvoří jen 13% světové populace.
Pokud je ukazováček delší než palec, jedná se o tzv. “Řeckou nohu”. Tento typ nohy je spojen se silou, inteligencí a vedením.

Osobnost

Osoba s takovou nohou může inspirovat lidi kolem sebe. Toto je spíše myslitel než praktikant, i když někdy mohou odpovídat oběma těmto vlastnostem.

Jaké jsou nevýhody tohoto typu nohy?

Lidé si vybírají obuv buď podle palce nebo podle ukazováčku. Prsty jsou potom velmi zakřivené nebo naopak je obuv příliš velká.
Řecká noha má také svou negativní stránku, obzvláště s problémy s bolesti a nohami. Důvodem je v zásadě nošení špatných bot.Byl tento návod užitečný?Comments

Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!