Nechte odejít vše, co vám není souzeno! Dejte sbohem těmto 8 zásadním věcem!
Pokud se obrátíme zpět na starý rok, samozřejmě existuje mnoho věcí, které si s potěšením zapamatujete. Podobně je však mnoho věcí, které chcete dělat jiným způsobem.

Nový rok

Řeknu ti tajemství – můžete!
Minulost se nezmění, zůstává tak, jak je, ale můžete změnit budoucnost. Takže co musíš pustit v novém roce, aby byl lepší?

Pusťte, co nelze kontrolovat

Nemůžete ovládat a řídit všechno. Ne vše, je v tvých silách. Ne každé rozhodnutí je na vás. Ne každá věc se vás týká. V novém roce nechte odejít všechno, co není podle vás. Místo jiných lidí se zaměřte na sebe a svůj život. Uvidíte, že jste lepší.

Opusťte starch

Strach je iluze vytvořená naší hlavou. Opakujte si toto pravidlo vždy, když máte pocit, že vás strac opět ovládá. Nenechte ho vyhrát. Máte silnou osobnost. Silnější, než si myslíte. V novém roce se snažte překonat své limity, přestat přemýšlet o zbytečných věcech a co je nejdůležitější, přestat přikládat důležitost tomu, co ostatní si o vás myslí. Víte, kdo jste. A to je vše, co potřebujete.

Pusťte vinu

Ne, za některé věci opravdu nemůžete. Ne všichno jsou vaše chyby. V novém roce se pokuste odpustit. Snažte se přestat být obětním beránkem a nést vinu na svých ramenou. Jste zodpovědný za určité věci, ale ne za všechny. Zastavte tu vinu.

Pusťte všechny staré vztahy

Krok do nového roku s čistým listem. Všechno ve starém roce je u konce, zavřené. Někdy je těžké pochopit, ale vše, co musíte udělat, je překonat to. Zlomené srdce se uzdraví s časem a smutek zmizí. A pak budete opět šťastní a svobodní. Ale nevpouštějte opět do svého světa stejné lidi. Netřeba otevírat staré rány.

Pusťte negativní energii

V letošním roce se snažte více usmívat. V letošním roce se snažte být pozitivnější, produktivní, přátelštější a citlivější. Tento rok nenechte negativitu mít žádnou šanci. Převezměte kontrolu nad svým životem a jednejte tak, jak chcete být sami vnímáni.

Nechte za sebou selhané plány

Ne všechny vaše plány vyjdou. Dobrá zkouška je jedním z učení. Nezapomeňte, že pokud plán nefunguje, nikdy nezměňte svůj cíl – změňte plán. Nevzdávejte se. Dokonce i v novém roce se snažte vidět, že trpělivost přináší růže. Jednoho rána se probudíte a zjistíte, že jste přesně tam, kde chcete být.

Pusťte utrpení

Lidé vás mohli dostat doslova na kolena. Mohli vás zklamat. Mohli vám skutečně ublížit. Nikdy se jim to ale nepodaří. Zatlačte zuby, sbírejte poslední síly, které máte a postavte se. Stiskněte znovu tlačítko ve svém životě a pokud to chcete, změňte vše od začátku. Snažte se být šťastní.

Pusťte své staré já

Konečně, bod, který je spojen se všemi předchozími. Pokud si myslíte, že existuje něco, co byste mohli udělat lepší tento rok, pokud existují některé z vašich návyků, které byste chtěli zlepšit, nebo pokud existují některé věci, které mohou v novém roce doslovně nastavit změny, které by vše opravily. Nikdy není příliš pozdě na to, aby vše ve svém životě změnilo a bylo úplně jiné a lepší. Nový rok je dobrý čas.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!