Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!
Mnoho lidí po celém světě má doma svého milovaného psa, o kterém se lidově říká, že je to nejlepší přítel člověka. Psi jsou oddaní svému pánovi a nikdy vás nezklamou, co se o lidech nedá říct.

Sice jsou mlčenliví, ale někdy je jejich společnost mnohem cennější, než ta lidská. Své emoce vyjadřují jinak než lidé a je důležité vědět rozlišit, co váš pes po vás právě chce.

Plete se pod nohy

Když toto pes dělá a otírá se o vaše nohy, stojí o jakýkoliv dotek, pohlazení a chce tak cítit, že ho máte rádi. Pokud jim dáte svou lásku, tak vám ji opětují.

Psí oči

Pokud se vám někdy stalo, že si stoupl pes před vás a dělal na vás takzvané psí oči, tak vám tím váš pes vyjadřuje svou důvěru a volnost.

Spaní v posteli

Spí s vámi váš pes v posteli? Chce jednoduše zůstat v kontaktu s vámi a ani mu tak nejde velmi o pohodlí. Zanechává tam svůj pach. Někdy tam pes spí, i když nejste doma, to proto, že vás tam cítí.

Dárky

Pokud za vámi přijde váš pes a dá vám nějakou ze svých hraček, nemusí to být vždy z toho důvodu, že se chce hrát. Jednoduše vám chce ukázat co za předměty má, chce se chlubit a sdílí tak lásku tím, že je ochoten vám hračku půjčit.

Změny nálady

Pes umí jako jeden z mála zvířat chápat emoce lidí. Určitě to znáte, že když máte špatnou náladu, nebo jste rozčilený, váš pes za vámi chodí, chce si hrát, dívá na vás.

Pes chápe a snaží se vaši náladu změnit.

Olizování majitele

Pokud váš váš pes olizuje na určitých částech těla, dává vám tak najevo svou vděčnost a oddanost. Pokud vám olizuje pes tvář, cítí se skvěle, bez strachu a stresu.

Stálé vítání 

To, že vás pes vítá jakmile přijdete domů, není to z důvodu, že by čekal nějaké jídlo. Bylo mu jednoduše smutno a těšil se na vaši přítomnost. Potřebuje vědět, že i vy potřebujete jeho.

Sleduje vás

Může být jakýsi pronásledovatel. Chodí za vámi do koupelny, na záchod, prostě všude. Vyjadřují tím svou lásku k vám, to, že chtějí veškerý čas trávit s vámi.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Tato domácí směs opravila ztvrdlou pokožku na nohách lépe než pemza: Doporučuji každému, kdo zná tento problém!