Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o tom? Ženy zpozorněte, tohle je věc po které touží nejvíc!
Mnoho žen si myslí, že muži chtějí ženy pouze kvůli intimnímu styku a že je jinak ženy vůbec nezajímají. Říkají, že muži jsou primitivní a ženy berou pouze jako objekt pro uspokojení. Ale naadlo vás, že si možná jen ženy všechno špatně vykládají?

Touha mužů

Možná to budeš ok, ale muži chtějí mnohem víc než pouze soulož. Mužská pýcha a pevnost jima le nedovolí říct skutečnou pravdu a proto jsme se rozhodli vám vše odhalit.

Vztah

Žádný muž nechce nikoho urazit, ale sílou přírody je ženy o to víc přitahují. Intimní styk tvoří pouze 50% šťastného vztahu. Všichni muži vyžadují pocit kliud, jemnost a ženskou náruč, kterou budou milovat. Touží po zcela něčem jiném, co bude součástí jejich vlastního světa. Pokud se jich dotkne žena, kterou milují, mají hned lepší náladu, chrání je to před úzkostí, motivují je k úspěchhu. Většina mužů o to ale nežádá, protože nechtějí v očích žen vypadat jako slaboši.

Láska

Muž touží cítit lásku. Žena obvykle vytváří ve vztahu emoce a k tomu pomůžou doteky a následně také slova. Podpoříte sebevědomí muže, což pomůže vašemu společnému světu.

Zajímejte se

Muži touží po zájmu žen. Vyjádřit zájem muži není nijak těžké: ptejte se ho, jaký měl den a zajímejte se o to, co dělá.

Oceňte je

Muži si přejí, aby jejich snaha a úsilí bylo oceněno. Ocenit muže lze především ústně. Muži totiž netuší, co si ženy myslí a neumí číst mezi řádky, proto s mužem žena musí mluvit narovinu.
Zde jsou tipy přímo od mužů, co od ženy chtějí slyšet:

“Jsem velmi ráda, že jsi nás sem přivedl, děkuji.”
“Jsi skutečný muž! Kromě práce se umíš dokonale postarat o celou rodinu.”
Dotkněte se mužova ramena a řekněte: “Jsi skutečně dobrý manžel a dokonalý otec, a proto tě moc miluji.”
Když se vrátí muž konečně z práce, pozdravte se a řekněte mu: “Jsem ráda, že tě konečně zase vidím.” V ideálním případě, pokud to uděláte s příjemným úsměvem a mějte na sobě pěkné spodní prádlo …
Pokud se cítí muž špatně, řekněte: “Neboj se, všechno bude opět v nejlepším pořádku.” Bez dalších slov i otázek.
“Wow! V posteli jsi neskutečné zvíře!”

Závěr

Každý chce určitou pozornost a porozumění a to muži i ženy. Často je ve vztahu ale překážkou pýcha, proto pracujte na kompromisech. Většinou jsou kompromisy více na straně ženy, ale věřte, že muž vám to vrátí. Bude vám nakloněn a jeho přístup k vám bude dokonalý. Pokud se vám nedaří dělat kompromisy a nejste spokojení ve vztahu, je potřeba najít problém, který mezi vámi je.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!