Pozorně se zadívejte na svou dlaň. Pokud tam uvidíte hvězdu, kosočtverec nebo trojúhelník, měli byste vědět toto!
Člověk je velmi zvědavé stvoření. Všichni se pokoušíme občas nahlédnout do naší budoucnosti. Moc rádi bychom tušili, co nás čeká. Odpovědi na otázky, které máme hledáme v horoskopech.

Dlaň

Předpověď budoucnosti se lidé snaží vyčíst z mnoha věcí. Jedna z nich je lidská dlaň. Čáry, které na dlaních máme lecos vypovídají o nás i naší budoucnosti. Co vaše linie života na dlani vypovídá o vás?

Hvězda

Objevili jste na své ruce tvar připomínající hvězdu? Vypadá to jako hromádka jemných čar, které připomínají hvězdu. Tento znak předpovídá vysokou inteligenci dotyčného a silnou vnitřní sílu. Pokud je tato hvězda na vaší dlani umístěna těsně pod ukazováčkem, jste osoba, která zbožňuje hluboké a dlouhé rozhovory o náboženství, vědě a filozofii. Fascinuje vás vesmír a chování lidí zkoumáte jako záhadný jev, který ostatní ignorují. Nebojíte se zeptat, pokud vás odpověď skutečně zajímá.

Trojúhelník

Zadívejte se na svou dlaň, vidíte na ni tvar trojúhelníku? To znamená, že jste obdařen skutečným talentem. Jste uznávaná a úspěšná osoba. Pokud máte svůj sen, neváhejte a splňte si ho! Jste jedním z těch lidí, kterým se povede svého cíle dosáhnout ať jde o cokoliv.

Kosočtverec

Na své dlani vidíte kosočtverec? To znamená, že vaše heslo života zní Risk je zisk! Máte velmi rádi cestování a objevování stále neprozkoumaných míst. potřebujete cítit svobodu a vítr ve svých vlasech. Milujete výlety, západy slunce, odlišné kultury a všemožné dobrodružství. Víte o sobě, že jste statečný a někdy až příliš bezstarostný člověk. Znáte své hranice, ale chcete je neustále posouvat dál a dál.

Kříž

kříž na vaší dlani je osobnostní rys velmi blízce zpjat s duševním a mystickým aspektem života. nemusíte hledat odpovědi,a le zkoumejte stopy a duchovní směry. Žijete v souladu s přírodou i morálkou. Vaší životní prioritou je život s přáteli a svou milovanou rodinou.

Ryba

Ryba může být čast zaměňována s kosočtvercem. Tyto znaky si jsou velmi podobné. Rozdíl je v tom, že na špičce kosočtverce je podoba rybičky. Pokud máte toto znamení na své dlani, jste založení na duchovním aspektu vaší osobnosti. Jste fascinováni spiritualitou mezi nebem a zemí.

Půlměsíc

U toho znamení nezapomínejte, že nesmíte nikdy podceňovat svou intuici. Vaše intuice je totiř tak silná, že na vaše pocity a předtuchy se mohou spoléhat i všichni kolem vás. I když neznáte přesnou budoucnost, cítite, že nejste daleko od pravdy, která nastane.

Trojzubec

Pokud vaše čára života na dlani je rozpolcena do tří dalších čar, jste skutečně velmi šťastná osoba. Jste doslova pod ochranou Boha. Jste rozený vítěz a slovní spojení “vzdát se” neznáte. Dokážete dosáhnout svých cílů navzdory všem překážkám, které vám život řpichystá. I pokud padnete doslova nakolena, dokážete opět vstát a být znovu ještě silnější.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Proč není dobré nabíjet telefon přes noc? Důvod vás zaskočí a vy přestanete nabíjet telefon během noci!

Bolí vás čas od času ucho, nebo hůř slyšíte? Dejte si pozor na toto!

Jak se zbavit toxinů v tukové tkáni, které způsobují tučnost a oteklost vašeho těla? Jednoduchým způsobem zhubnete

Máte ukazováček na noze delší než palec? Jaký to má důvod? Pouze 13% populace má ukazováček na noze delší než palec

Jak využít efektivněji Kinder vajíčko? Stačí vyvrtat dírku a pustit uzdu fantazii! Inspirace

Jaké typy žen muži doslova zbožňují? Patříte mezi ně také?

Skladování dřeva na umělecké úrovni? Tito lidé tuto činnost posunuli na vyšší úroveň! Inspirace

Jak se zbavit bolesti krční páteře? Geniálního rada od lékaře! Stačí jeden cvik a bolest je pryč, tohle pomohlo tisícům lidem

Jak den vašeho narození predurčí to jak bude vypadat celý váš život? Sedí to neuvěřitelně přesně

Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o tom? Ženy zpozorněte, tohle je věc po které touží nejvíc!

Muži se do těchto znamení zamilují i ​​se zavřenýma očima. 3 znamení zvěrokruhu, které přitáhnou naprosto každého muže!

Co je dobré vědět o štítné žláze? Hypo/Hyper-tyreóza, příznaky, příčiny i léčba!