Proč jsou lidé narozeni ve znamení Ryby tak skvělí a kouzelní? Má to zaručené důvody!
Ryby zcela určitě patří mezi nejcitlivější nejvnímavější znamení celého zvěrokruhu. Dokáži se perfektně vcítit do druhého člověka a mistrně tak odhadnout, jak se právě cítí. Občas si ale trable druhých berou až příliš osobně. Nlicméně pokud budete u někoho hledat pochopení a oporu, určitě se obraťte právě na Ryby.

Ryby

Ryby jsou neuvěřitelně přizpůsobiví. Snad neexistuje situace, ve které by se tito lidé nedokázail zorientovat a přizpůsobit. Vyhovuje jim nechat se tak nějak unášet proudem.

Touha po spravedlnosti

Stejně jakko Vodnáři i oni by nejraději spasilicelý svět. Velice je trapí, když vidí, že je někomu křivděno nebo ubližováno. Je to způsobeno jejich citlivostí a vnímavostí. Mají velké Sociální cítění a potřebu pomáhat druhým.

Trpělivost

Tito lidé jsou známý svou klidnou a trpělivou povahou. Často bývají plaší, nemají potřebu být často někde na párty v přitomnosti většího množství lidí. Jejich klidná, nevýbušná povaha z nich dělá jak skvělé kamarády, tak především skvělé partnery! Nikdy nebudou oni ti, kdo ze sebe bude při hádce chrlit nadávky, či hlasitě křičet.

Oddanost a obětavost

Tito zrozenci jsou ti, kdo po Vašem boku budou naprosto vždy, když budete potřebovat. Vždy Vám podají pomocnou ruku čí nabídnou své rameno pro vyplakání. Rádi si vás vyslechou, ale zároveň podají radu, protože díky své neuvěřitelné vnímavosti si umí představit, jak se právě cítíte.

Smysl pro umění

Není náhoda, že tolik básníků, spisovatelů a umělců vzešlo právě z tohoto zanmení. Ryby jsou přínosem snad pro každé odvětví umění, ale pokud si najdou to své, mohou se stát opravdu slavnými.

Intuice

Ryby byly obdařenyšestým smyslem. Často tedy vidí, nebo si spíše uvědomují věci, kteří druzí ne.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!