Proč není dobré nabíjet telefon přes noc? Důvod vás zaskočí a vy přestanete nabíjet telefon během noci!
Samozřejmě, většina z vás tuto situaci dobře zná. Hodláte jít pomalu do postele, když si najednou uvědomíte, že baterie v telefonu je téměř prázdná. Proto telefon necháte nabíjet celou noc, aby byl ráno připraven k použití a pracoval po celý den a co nejdéle.

Mobilní telefon

Pokud máte rádi telefon a chcete, aby vám vydržel funkční několik let, nechte tohoto jednání co nejdříve.
Existuje spousta lidí, kteří nabíjejí telefony přes noc, ale to rozhodně není nejlepší krok pro baterii vašeho telefonu.

Nabíjení telefonu

Podle odborníků je nejoptimálnější způsob nabíjet telefon během dne po krátkou dobu. Kromě toho lze většinu telefonů nabít do dvou hodin.
Pokud si uvědomíme, že spíme v průměru alespoň 6 hodin a necháme náš telefon nabíjet po celou tuto dobu, nabíječka zůstane zapojená třikrát déle než je skutečně nutné. Kromě toho mnoho lidí nerozumí tomu, že nabíjení telefonu na 100% není nejlepší volbou. Váš telefon vydrží nejdéle, pokud ho odpojíte z nabíječky jakmile dosáhne 80%.

Postupné zničení baterie

Opět si připomeneme situaci, o níž jsme již hovořili. Chystáte se do postele, abyste mohli telefon připojit k nabíječce tak, aby byl telefon nabíjen co nejdéle ráno a druhý den co nejdéle vydržel zapnutý.
Jak jsme již zmínili, telefonu stačí k nabití v průměru dvě hodiny. Pokud spíte 6 hodin denně, znamená to, že nabíječka vašeho telefonu bude zapojena o 4 hodiny déle.
Ano, je pravda, že software zabraňuje dobíjení, ale je tu něco, čemu se nemůžete vyhnout během spánku a to je horko. Pokud dobíjíme telefon do 100% při vysokých teplotách, můžeme se poměrně velmi brzo rozloučit naši baterii.

Jak nabíjet telefon správně

Než se baterie definitivně zničí, bude to chvíli trvat, ale proč znehodnocovat mobilní telefon takovou malicherností? Pokud chcete telefon používat po dlouhou dobu, doporučujeme nechat telefon na nabíječce přes den po 2 hodiny.
Aby telefon pracoval tak jak má, tak ho nemusíme ani nabíjet na plných 100%.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!