Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu
Chci se podělit o můj zlepšovák na péči o rajčata během července. Mně se osvědčila tato jednoduchá kúra, kterou mi poradil ještě dávno jeden zkušený pěstitel od nás. Je to jednoduché, rajčata takto ochráníte před nebezpečnou plísní, škůdci i dalšími chorobami. Zároveň takto dodáte rostlině dostatek energie a prostoru na růst. Je to jednoduché, přírodní a odzkoušené řešení.

První krok jak na velkou úrodu

Nezapomeňte, že všechny keře musíte ošetřit tak, aby byly dostatečně provzdušněné a ošetřeny. Odstraňte z každého keři spodní listy, které se dotýkají půdy a mohou být vstupní branou pro plíseň, protože jsou nejvíce vystaveny vlhkosti. Rovněž je třeba odstaňujte boční výhonky, aby se rostlina vyčerpána. Já také zkracujeme příliš dlouhé a rozvětvené listy.

Zázrak s názvem ocet

Octový roztok používám každý rok v červenci na ochranu rostlin proti plísni. Zabralo mi to i tehdy, když už bylo pár rostlin napadených. Plíseň se nešířila dále a úroda byla zachráněna. Je to docela jednoduché – na plnou nádobou odstáté vody 10 l přidávám 100-200 ml octa a zavlažuji půdu kolem rostlin. Takové řešení aplikuji v červenci každých 10 dní. To je všechno.Byl tento návod užitečný?Podobné návody

Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!

Tato domácí směs opravila ztvrdlou pokožku na nohách lépe než pemza: Doporučuji každému, kdo zná tento problém!