Trápí vás bolest nohou tak, že nemůžete spát? pomůže vám tento trik a na bolest zapomenete!
Věřím, že v tom nejsem sáma a že mnozí z vás mají stejné bolesti. Nohy mohou hodně bolet, zvlášť pokud vás bolejí v noci, a ani nemůžete usnout. Mnoho lidí na celém světě čelí tomuto problému každý den.

Bolest nohou

Pokud jste již ztratili naději, že vaše bolestné a unavené nohy budou někdy fungovat, vyzkoušejte toto. Proto doporučujeme nahradit bezesné noci a podrážděnost dobrým spánek a dobrou náladou!

Jak na to?

Vše, co musíte udělat, je dát nohám trochu odpočinku.

Ingredience

  • lavor
  • teplou vodu (ne horkou!)
  • tuhé mýdlo
  • mořskou nebo himalájskou sůl
  • jedlou sodu
  • jód

Postup

Dejte mýdlo na levandule, omyjte mýdlo tak, aby voda zbledla. Pak přidejte malou sódu, hrst soli a dobře promíchejte. Nakonec přidávejte asi 10 kapek jódu.
Umístěte nohy do vody a nastavte stonky po dobu 15 minut. V této fázi by rozhodnutí mělo odstranit veškerou bolest z vašich nohou a dokonce i někteří tvrdí, že z nich odnesou negativní energii.
Nakonec osušte nohy, krmte, noste nohy nebo jděte rovnou do spánku. Raději si před spaním koupím láhev, pak se moje nohy perfektně uvolní.

Aplikace

Tento postup byste měli opakovat asi třikrát týdně a doporučuji, abyste pokaždé dělali trochu více jódu. Pokud skutečně trpíte silnou bolestí, můžete opakovat tento “rituál” dvakrát denně – ráno a večer.
Dávejte pozor na křečové žíly. Pokud trpíte, voda nemusí být horká, ale teplá, aby se zahřála.
Osobně jsem po prvním namočení osobně vyčistil mnohem lépe a veškerá bolest odešla. Pevně ​​věřím, že máte štěstí!Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!