Úžasné make-up triky,díky kterým už se nikdy nebude malovat jiným způsobem! Jak na to?
Chcete vypadat dokonale, ale nemáte vždy tolik času, kolik právě potřebujete? Proto Vám dnes nabízíme několik triků, abyste si zjednodušili každodenní výzdobu svého zevnějšku. Ukážeme vám také, že při líčení můžete použít cokoliv. A dokonce vám tyto tipy ušetří čas a peníze.

Lžička

Jedním z certifikovaných kosmetických asistentů je pravidelná polévková lžíce. Toto je opravdu univerzální pomocník. Jedno z nejlepších využití je použít ji jako šablonu pro kreslení rovné oční linie.

Zaschlá řasenka

Pokud máte pocit, že přišel čas koupit novou řasenku, není vše ztraceno. Zkuste oční kapky nebo velmi malé množství vody nakapat přímo do řasenky. Bude po určitou dobu opět užitečná a budete mít dost času na nákup nového.

Plné rty

Jak je znázorněno na obrázku, na vyznačená místa aplikujte vrstvu korektoru. Pak můžete použít lesk nebo rtěnku s vaším oblíbeným odstínem.

Rozbité oční stíny

Ta taška je plná věcí a vy vytáhnete zničené oční stíny. Nevyhazujte je. Báječný pomocník, který dokáže opravit všechno, je alkohol. Stačí přidat trochu do očního stínu.

Vatové tyčinky

Stane se, že naše ruka ujete otisk řasenky se objeví na místech, kde nechceme. Vlhké vatové tyčinky jsou velmi praktické.

Kleště na řasy

Kleště jsou nástroj, který není vhodný pro každou ženu. Ale co když jste prostě udělali nějakou chybu ve svém domě nebo jste ji nesprávně použili? Pokuste se například natočit již namalované řasy, když je řasenka již trochu suchá. Výsledek může vypadat, jako byste měli umělé řasy.

Rtěnka na zubech

Usmály jste se a najednou vám někdo říká, že vaše zuby jsou červené. Tomu lze snadno předejít. Když si rty namalujete, strčte si do úst ukazováček, jako by jste ho chtěli zkousnout a následně ho vytáhněte. Zní to spíš divně, ale opravdu to funguje. Rtěnka je na prstech a můžete se celý den vesele usmívat.

Tužka na oči

Trochu se zahřejte a bude malovat lépe.

Lepící páska

Dalším velkým kosmetickým přípravkem může být obyčejná lepící páska. A to může být skvělá šablona.

Oční stíny

Toto je opravdu rychlý průvodce pro vytvoření dobrého očního stínu bez pobytu v koupelně po dobu sta let.

Staré kartáčky z řasenek

Pokud vám chybí spirála, nechte štětec. To může pomoci pro učesání obočí nebo při separaci lepených řas.

Oční linka

Pokud si oči malujete jen zřídka, tato řada vám usnadní život. Vše, co potřebujete, je spirála a štětec.

Kruhy pod očima

Jak bylo uvedeno výše, lžíce je skutečně univerzální asistentka. Pokud se ráno probouzíte s obrovskými kruhy pod očima a máte málo času, dejte do ledničky dvě polévková lžíce na 10 minut. Poté je vyndejte a umístěte na oči. Lžíce odstraňuje otok a dokonce je trochu osvěžující.

Nepumpujte s řasenkou

Při kreslení máme tendenci opakovaně “pumpovat” štětcem. Máme pocit, že na kartáčích je potom hodně barvy, ale děláme tím více škod. Do řasenky se přidává více vzduchu, čímž rychleji vysychá. To také pomůže šíření bakterií ve vzduchu.

Nahřáté kleštičky

Teplý vzduch pomáhá při varování řas. K dispozici jsou také kleště, které mají funkci vytápění. Ale proč koupit nové a drahé, když postačí fén?

Rtěnka

Použijte svou oblíbenou rtěnku a použijte hygienický kapesník, kterým  nanesete pudr na rty. Rtěnku fixuje na rtech jemný prášek.

Kosmetika

Organizér je opravdovým pomocníkem, zejména ve chvílích ranního stresu. Nyní si můžete koupit online na různých místech.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!