Zapomeňte na drahé léky proti bolesti, zkuste toto: Žádná bolest a konečně jsem se po roce dobře vyspala!
Právě začátkem léta jsem před třemi lety běhala po vyšetřeních s nepříjemnými bolestmi ruky – diagnóza – Syndrom karpálního tunelu a prognóza operace.

Proti bolesti

Přiznám se, že jsem byla za, protože bolesti, které mě trápily zejména v noci byly skutečně k nevydržení. O tom, že jsem se musela vzdát milovaného pletení, vyšívání a pečení ani nemluvím. Dcera pátrala, zda má někdo podobný problém a podařilo se mu nějakým způsobem zmírnit bolesti – jíst Ibalgin od rána do večera jsem skutečně nechtěla. Dcera našla zkušenost jedné paní, se kterou se podělila na internetu (ráda bych jí poděkovala, tak alespoň takto na dálku). Opravdu mi to pomohlo a operaci chválabohu zatím nepotřebuji. Navíc pomohlo to i manželovi s bolavými koleny. Možná to pomůže i vám, pokud vás trápí podobný stav.

Potřebujeme:

  • Lesa 500 ml
  • 5 listů Aloe Vera (zdravou rostlinu, dužnaté listy – délka cca 15 cm a 2 cm šířka)
  • 15-20 ks aspirinu

Postup:

Všechno jsem jen smíchala a nechala louhovat v chladničce týden. Jelikož jsem největší bolesti měla v noci, kdy byla ruka v klidu (brnění prstů, pálení, bolest a pocit, že nevíte co s rukou – žádná poloha není pohodlná).

Natřela jsem a bolesti se mi hned zdály mírnější.

Natírala jsem si ruku každý den a asi po 3 týdnech jsem už nepotřebovala obstřiky ani léky proti bolesti. Manžel používá tento obklad na “tenisový loket” a také se mu ulevilo. Pokud máte speciální kožní problémy, raději se poraďte s lékařem, já jsem neměla žádné problémy, ale nevím, jak lidé s ekzémy a podobně. Používala jsem asi měsíc, ale pro jistotu ho mám stále po ruce. Skladovat jej v komoře na tmavém místě – ale vydrží v pohodě i při pokojové teplotě. Když se sem-tam bolest ozve, namažu a mám klid. Listy jsem nevybírala z tekutiny, mám pěkně v lahvi, naložené v Lesane.

Největší pomoc na bolavé klouby a kosti

Takže mně tento “lék” velmi pomohl, pokud máte i vy bolesti a nechcete jíst léky proti bolesti, možná to stojí za zkoušku. Nevím, jestli se to dá použít i na jiné problémy, nám pomohlo při karpálním tunelu a tenisovém lokti.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!